Vieta mieste - Vilniaus kalvos
skip to Main Content

Vieta mieste

Ieškantiems gamtos teikiamos ramybės, puikaus susisiekimo su miesto centru
ir išvystytos socialinės infrastruktūros. Vilniaus Kalvos - viskas viename.

PUIKUS SUSISIEKIMAS – MAŽIAU KAMŠČIŲ

VILNIAUS KALVŲ kvartalas yra vos kelios minutės automobiliu iki Vilniaus pietinio aplinkelio, kuriuo greitai pasieksite miesto centrą. Tad automobiliu Gedimino prospektą pasieksite per keliolika minučių, savo kelyje pravažiuodami vos du šviesoforus.

Šioje kryptyje piko metu nesusidaro didelių transporto spūsčių, todėl kur kas mažiau laiko sugaišite jose stovėdami. Šiuo atžvilgiu VILNIAUS KALVŲ vieta daug palankesnė nei, pavyzdžiui, Pilaitė, Molėtų pl. ar Ukmergės kryptys.

Išvystyta ir viešojo transporto infrastruktūra – netoliese stotelė.

GAMTA IR RAMYBĖ

Nubudus girdėti greta esančio miško paukščių čiulbėjimą ir rytą pradėti arbatos ar kavos puodeliu, savo terasoje gėrintis gamta – puikiausias vaistas nuo bet kokio streso!

VILNIAUS KALVŲ kvartalo sklypų išplanavimas sudaro sąlygas gyventi gamtoje, kvėpuoti švariu oru, turėti didelį kiemą ir visus privačios erdvės pranašumus.

Netoliese miškai, Trakų Vokės dvaro sodybos parkas, Trakų ežerai bei pilis, kurią dviračiu galima pasiekti per pusvalandį.

IŠVYSTYTA SOCIALINĖ INFRASTRUKTŪRA

Netoliese VILNIAUS KALVŲ yra net 4 valstybiniai vaikų darželiai ir net 4 mokyklos, o visai šalia kvartalo – privatus lopšelis-darželis „Kalvų varniukai“.

Dar daugiau – pagal naująjį Vilniaus miesto bendrąjį planą vos už kelių šimtų metrų nuo VILNIAUS KALVŲ ribos numatoma atidaryti valstybinį darželį ir valstybinę mokyklą.

INVESTICIJA

Tai perspektyvi investicija. Pirma, dėl VILNIAUS KALVŲ vystytojo kuriamos infrastruktūros ir ypač mažos šiandieninės kainos. Antra, dėl Vilniaus miesto vystomos inžinerinės ir socialinės infrastruktūros ta kryptimi: artimiausiu metu numatoma iš naujo asfaltuoti visą Lentvario gatvę, o pagal naująjį Vilniaus miesto bendrąjį planą vos už kelių šimtų metrų nuo kvartalo ribos numatoma atidaryti valstybinį darželį ir valstybinę mokyklą. Vilniaus mieste tokios vertingos investicijos už tokią mažą kainą, turbūt, niekur nerasite. Investuokite užtikrintai.

susidomėjote? turite klausimų? susisiekite!

Projekto valdytojai:

Regroup - nekilnojamojo turto projektavimas ir valdymas

Pasidalinkite:

Algirdas Monkevičius
Back To Top